Kuchařská soutěž - zdravá pětka

23.03.2021 21:09

Rádi bychom Vás informovali o zahájení celostátní kuchařské soutěže Finále Zdravé 5, do kterého se může zapojit libovolný počet dvoučlenných nebo tříčlenných týmů z Vaší školy nebo školky. Nově jsme letos otevřeli kategorii rodiče s dětmi/dítětem, kdy není nutné mít registraci a rovnou rodič může vyplnit přihlášku přímo na našich webových stránkách www.zdrava5.cz.

PŘIHLÁŠENÍ I ÚKOL JSOU VELMI JEDNODUCHÉ. HRAJEME O VĚCNÉ I ZÁŽITKOVÉ CENY A PŘISPÍVÁME TAKÉ NA PŘÍPRAVU RECEPTU.

Letošní zadání soutěže zní: Udělejte radost zdravou svačinkou, která bude vyvážená, dodává energii a bude obsahovat zeleninu nebo ovoce. V kreativitě a originalitě se meze nekladou! Důležité je také stolování, kdy nám týmy mají za úkol poslat fotku, jak svačinku společně snědly a strávily spolu příjemný čas u jídla, které si hezky naservírovaly (svačinu mohou sníst společně v rámci soutěžního týmu nebo každý doma zvlášť s rodinou a podobně.). Na přípravu receptu přispíváme každému přihlášenému týmu 200 Kč.

Uzávěrka přihlášek je do 12. 4. 2021.

Vybereme 5 nejlepších týmů z každé kategorie z celé České republiky, které budou soutěžit o hodnotné a zážitkové ceny.

Více informací, jak se do soutěže přihlásit, najdete na našich stránkách:

https://www.zdrava5.cz/finale-zdrava5

Budeme moc rádi, když informace předáte všem vašim žákům.

 

Těšíme se na vaši účast.

Tým Zdravá 5.

 

Ještě doplníme, že standartní výuka Zdravé 5 bude zahájena po oficiálním otevření škol. Stále však můžete objednat online výuku. Více informací najdete a našich stránkách www.zdrava5.cz.

—————

Zpět