Lyžařský výcvik - podrobné informace

10.12.2015 21:13

Dobrý den,

potvrzuji Vaše přihlášení na lyžování pro děti z MŠ Kaštánek Choceň. Lyžování se skládá z dvanácti vyučovacích hodin obsažených v šesti lekcích a je určeno pro děti ze smluvních mateřských škol. Náplní je skupinová výuka lyžařských dovedností. Děti budou rozděleny do skupin dle míry svých dovedností (max. 5 dětí na jednoho instruktora). Poslední lekce bude karnevalová a každé dítě může mít svoji masku. Po skončení obdrží účastnický list, dárkový balíček, DVD s fotkami a videem z celého kurzu bude po zpracování rozdáno dětem v mateřské škole. Cílem je osvojení si nových dovedností a rozšířit doposud získané lyžařské dovednosti, naučit děti bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách a výuka nových trendů dětského lyžování.

Místo a den: Ski areál Jedlová, Deštné v O.h., Pátek

Termíny: 15. 1. 2016, 22. 1. 2016, 5. 2. 2016, 12. 2. 2016, 19. 2. 2016, 4. 3. 2016

Odjezd: v 7.00 od MŠ

Předpokládaný příjezd k MŠ je v 12.00, v případě špatného počasí, nedostatku sněhu nebo extrémně vysokého mrazu, bychom Vás den předem nebo nejpozději brzy ráno informovali formou SMS o zrušení lekce. Každá zrušená lekce ze strany organizátora bude nahrazena. Ostatní storno poplatky dle všeobecných podmínek účasti na kurzu na www.skifanatic.cz.

Správná výstroj a výzbroj je důležitá pro absolvování kurzu. Každé dítě musí mít helmu, lyžařské brýle, lyžařské boty, lyže o délce úměrné výšce postavy, tj. -10 až -20 cm k výšce postavy, teplé oblečení, rukavice, tenkou čepici nebo kuklu pod helmu, lyžařské brýle. Veškeré vybavení musí být podepsané (jméno, příjmení a název MŠ)!! Vše bude zabalené v jedné tašce (cestovní taška nebo větší batoh- ne igelitová taška), která musí být označena jménem, příjmením a názvem MŠ. Lyže budou zvlášť svázané a nedávejte je prosím do vaků!! Lyže i lyžařská obuv musí být také označené jménem, příjmením a názvem MŠ. Nezapomeňte nejpozději do začátku vánočních prázdnin odevzdat v mateřské škole kopii dokladu o seřízení bezpečnostního vázání u lyží!

Prosíme rodiče z MŠ Kaštánek Choceň, aby označili tašky dětí s vybavením modrou stuhou nebo modrým provázkem. (slouží k ulehčení při rozlišení)

Přihlášením do kurzu můžete tuto zimní sezónu využít slevy 30% na veřejnou individuální výuku pro jakéhokoli člena rodiny. Slevu uplatníte pouze ve ski areálech Hlinsko a Jedlová v Deštném v Orlických horách. Při placení výuky v kanceláři školy, stačí pouze sdělit jméno přihlášeného dítěte do kurzu a název MŠ, kterou dítě navštěvuje.

Kontakt: Jakub Rejholec 601 561 136 nebo Martin Dostál 728 427 919, Ski areál Jedlová Deštné v O. h. 601 561 136, Ski areál Hlinsko 775 022 650 nebo 722 010 997, email: skifanatic.cz@gmail.com, www.skifanatic.cz

O jakýchkoli případných změnách Vás budeme informovat prostřednictvím emailu. V případě jakýchkoli dotazů se nás nebojte kontaktovat.

Tento email, doporučujeme uložit nebo vytisknout a uschovat!!

S pozdravem a poděkováním

Jakub Rejholec a Martin Dostál

—————

Zpět